מי אנחנו ?

על הגר שפר

 • img

   

  להנות מאוכל ולרדת במשקל בצורה בריאה, להיראות נהדר, לשמור על ההרגשה נפלאה - זאת המטרה שמובילה אותי בחיי הפרטיים וכשאני מלווה אנשים בתהליך.

  מגיל צעיר, התנסיתי בעצמי בכמה סוגי דיאטות, שחלקן אף גרמו לי נזקים גופניים וכולן בסופו של דבר נכשלו במבחן הזמן וגרמו לי להעלות יותר במשקל. היום, מהנסיון העשיר שצברתי, עם במגוון הכלים שרכשתי בלימודים ובעבודה עצמה עם קבוצות ואנשים באופן פרטני בכל הגילאים - אני יודעת להתאים את הדרך האופטימלית לכל אחד תוך גמישות לשינויים ושמירה על הספונטניות וההנאות הקטנות שאנחנו אוהבים בחיים.
  וכשהדרך מתאימה אני יודעת מנסיון, שהיא הופכת לחלק בלתי נפרד מהחיים - וזה בעצם היעד.

  כבר ב-1988 כשהבנתי שמה שאני רוצה ואוהבת לעשות קשור בחיבור שלי לניהול אורח חיים בריא ועבודה עם אנשים, נרשמתי ללימודי נטורופתיה ורפואה סינית. 

  לפני כ-11 שנה פתחתי רשת חוגי ספורט ותזונה לילדים. העברתי לילדים ולבני משפחתם הדרכה על תזונה נכונה ואורח חיים בריא. עזרתי להם להגיע למשקל תקין, ולשפר את היכולות הגופניות שלהם. העברתי בשנים האחרונות מאות הרצאות בבתי ספר ולמדתי רבות על תזונת ילדים ונוער. נסיון זה, הווה את הבסיס לכתיבת הספר "מה ילדים צריכים לאכול" שיצא בהוצאת כנרת זמורה ביתן ואת התכנים תוכלו לקבל גם כאן באתר.

  שיטת התזונה שפיתחתי עם הזמן - eatgood משלבת בין אימון תזונתי, תפריטים קלים לביצוע שמאפשרים לאנשים להמשיך לחיות ולא להרגיש בדיאטה, מתכונים שכיף להכין בבית ואיתם הארוחות הופכות להיות מפנקות, והדרכה לאכילה נכונה מודעת במסעדות ובתי קפה, שהפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו.

  לשמחתי, נחשפתי גם לשיטת התזונה והדיאטה המצליחה מארה"ב ZONE DIET שהינה שיטה מדעית ומוכחת לירידה בריאה ובטוחה במשקל ושיפור הבריאות. השיטה אהובה מאד בקרב כוכבי הוליווד ומומלצת ע"י כל ארגוני הבריאות החשובים. נדהמתי מהתוצאות. ירדתי 10 קילו, לראשונה בלי להרעיב את עצמי או לעבור לגור במכון כושר. הרגשתי מצוין, הפכתי לאנרגטית, מאושרת ונראיתי בכלל לא רע. מאז, אני שומרת על משקל יציב וגם בתקופת ההריון עליתי רק 10 קילו שנעלמו ממש מהר.

  במשך השנים הפכתי להיות מומחית ידועה בשיטה ואף התבקשתי ע"י ד"ר בארי סירס, מפתח השיטה לכתוב את הגרסה הישראלית לדיאטת ה-ZONE. בספר שיצא לאור ב-2012 "רזה לנצח עם דיאטת הזון". אני נמצאת עמו בקשר קבוע, משתתפת בכנסים ובהרצאות בתור מומחית בכירה בשיטה.

  יחד עם זאת בתור נטורופתית עם ניסיון רב שנים, אני מכינה תפריטים ומתכונים מכל הסוגים, לא רק תפריטי ZONE. ועובדת גם המון עם ילדים ובני נוער.


  האתר, שהושקעו בו הרבה מחשבה ופיתוח, מאפשר לי לחלוק אתכם את הידע שצברתי, התכנים שפרסמתי בעבר ותכנים חדשים שעולים כל הזמן במחיר שווה לכל כיס.

  הגר שפר, נטורופתית.

  מחברת רבי המכר "מה ילדים צריכים לאכול", "דיאטת הזון - רזה לנצח" ו -"OMG אני בהריון",CLEAN EATING פשוט לאכול בריא.

X

כניסה לאיזור אישי

כניסה
עדיין לא נרשמת לשירות שלנו ?
זקוק למידע ותמיכה עם הדיאטה שלך ?
להצטרפות